Binance kendi ağını kullanıma açtı, birincil üye Mithril sıçrama yaptı

Binance kendi ağını kullanıma açtı, ilk üye Mithril sıçrama yaptı Bütün Boyutta Gör

Kripto para dünyasında hemen hemen hâkim öğe haline gelen ve her hareketi piyasada çalkalanmalara neden olan Binance borsası, bulunduğu ülke Malta’yı da piyasanın hâkimi haline getirdi. Borsa piyasaları sallamaya devam ediyor.

Kripto paranın patronu

Geçtiğimiz günlerde Bitcoin SV birimini işlemden kaldırarak 50$ seviyesine dek gerilemesine niçin olan Binance patronu Changpeng Zhao ya da özet olarak CZ, kendi asıl blok zinciri ağını da hayata geçirdi.

Keza Bkz. “Nvidia acayip bir ürünün videosunu paylaştı”

Binance Chain ağına birincil dahil olan Mithril vaya MITH birimi yüzde 100 civarında bir yükseliş yakaladı ve dikkatleri üstüne çekti. Dün sabah saatlerinde 0.045$ civarında işlem görebilen MITH, ağa geçiş ile birlikte patlama yaptı ve 0.085$ seviyelerine değin yükseldi. Hali hazırda 0.73$ civarında işlem görüyor.

dahası borsanın birimi BNB de 22$ seviyesine çıkarak rekor kırdı. Piyasada ilk 5 listesini zorlayan BNB birimini daha yukarılarda göreceğiz zira CZ bu konuda epeyce kararlı. Esprili bir dille BNB’nin 1000$ seviyesine bile çıkabileceğini söyleyenler mevcut.

Elbette bu yaşanananlar CZ’nin hâkim gücünü göstermesi ve Ethereum ağına meydan okuması anlamını taşıyor. Binance ağı yeni projeler ve borsalar için bir fırsat olacak. Zaten MITH biriminin yaşadığı yükselişten sonra ilgi artacaktır. Bazı kaynaklar CZ’nin Ethereum’u borsadan kaldırmayı göze alacak kadar doyumsuz olduğunu belirtiyor.

 

https://btcmanager.com/binance-chain-goes-live-exchange-gives-details-bnb-token-swap/ Yorum Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.

Comments (No)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.