Binance yeni platformundan ödül dağıtıyor

Binance yeni platformundan ödül dağıtıyor
Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Çin merkezli Binance, yeni platformu Binance DEX‘i deneyen kullanıcılarına ödül verecek.
Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, geçtiğimiz günlerde attığı bir tweette; Binance DEX için takriben 100.000 dolar dağıtacaklarını açıkladı ve “Gelin ve eğlenceye katılın.” diyerek herkesi gösteri etti. 
Hem Bkz. “Steve Wozniak:”Bitcoin’e hiç yatırımcı gözüyle bakmadım””  
Kullanıcıların, ödül kazanması için ilk olarak bir yarışmaya girmesi gerekiyor. Binance’in kendi blogundan yayınlanan bir gönderine laf konusu yarışmanın detayları açıklandı. Yarışmayla ilgili detaylara ve Binance’in blogundaki gönderiye gelmek için buraya tıklayın.
Yarışmanın detaylarıyla ilgili gönderide:”Binance hesaplarında asgari 1 reel BNB sahibi olan tüm kullanıcılar, Binance DEX Simüle Ticaret Yarışması’na katılabilirler. Her Binance.com hesabı azami 20 Binance Chain adresi kaydedilebilir ve Binance DEX ticaret yarışması başlamadan önce başlangıç fonu olarak göstermek üzere her adres 200 sanal testnet BNB tokenı alabilir.” ibaresi bulunuyor. 
Binance’in laf konusu etkinliği ardından, CoinMarketCap‘ten alınan verilere göre, Binance Coin büyük bir çoğalma gösterdi. Laf konusu kripto para biriminin fiyatı, açıklamanın yapılmasının ardından 24 saat içerisinde %11 arttı.

https://cointelegraph.com/news/binance-offers-token-rewards-for-testing-new-decentralized-platform Yorum Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.

Comments (No)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.