Blok zinciri ekonomisi İstanbul’da konuşulacak

Blok zinciri ekonomisi İstanbul’da konuşulacak Bütün Boyutta Gör

Blok zinciri ve kripto paralara olan alaka Avrupa ortalamasının üzerinde seyreden ülkemizde önemli bir faaliyet düzenleniyor. Bölgenin en büyük blok zinciri ve kripto para konferansı İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Bölgenin en büyüğü

Blockchain Economy Istanbul Summit adındaki konferans 20 Şubat 2019 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Amerika, Asya ve Avrupa’dan onlarca manâlı ad blok zinciri ile kripto para teknolojilerinin gelişimi hakkında sunum yapacak. Konferansa toplamda 43 ülkeden yaklaşık 5,000 birey kişi katılacak ve 10,000’den artı kişi canlı olarak izleyecek.

Hem Bkz. “iPhone XR rakibi olacak Galaxy S10e sızdırıldı”

Konferansın konuşmacıları arasında meşhur Wall Street çözümleme uzmanı Tom Lee, Beyaz Saray teknoloji danışmanı Franklin Urteaga, Trump’ın blok zinciri konusunda danışmanlık istediği Tim Draper, IOTA kurucusu Serguei Popov, Tron ekibinden Roy Liu, Bitcoin Gold kurucusu Martin Kuvandzhiev, BTCTurk CEO’su Özgürlük Güneri, Ask.fm CEO’su Maxim Tsaryk, Aeternity kurucusu Nikola Stojanow yer alıyor.

Saat 09.00-19.00 aralarında toplamda 21 başlık aşağıda konuşmalar yapılacak. Site üzerinden canlı da yayınlanacak olan konferans biletleri erken tescil için canlı yayın – 43 Avro, öğrenci – 94 Avro, yalnızca Türkiye’den öğrenci – 200TL ve standart 186 Avro olarak kesin. Normal tescil biletleri hemen şimdi açılmadı.

 

https://www.blockchaineconomy.istanbul/TR/index.html Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.

Comments (No)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.