Bölgenin En Büyük Blockchain ve Kripto Para Konferansı İçin İstanbul Seçildi

Bölgenin en geniş detaylı blok zinciri ve kripto para konferansı, sektörün uluslararası alanda en iyi isimleri ile 20 Şubat 2019’da Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Uluslararası “Blockchain Economy Istanbul Summit”te Türkiye, Avrupa, bununla beraber Orta Doğu ve Orta Asya ülkelerinden blok zinciri ve kripto paralarla ilgili yatırımcılar, mühendisler ve profesyoneller yer alacak. Wall Street analisti Tom Lee, Forbes tarafından tescillenmiş kripto para alanındaki en büyük 5 isimden biri olan Cal Evans, Liberland Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Vit Jedlicka ve TRON Meslek Geliştirme Takım Lideri Roy Liu konferansın esas konuşmacıları arasında alıyor.


Konferansta katılımcılar, 21. yüzyılın en büyük teknolojik ve parasal devrimi blok zinciri alanın en iyi uzmanlarından dinleyecek, yatırım fırsatlarını değerlendirebilecek, sektöre tüm detaylarıyla baskın olacak.

Konferansa toplamda 20 ülkeden 5,000’den fazla iştirakçi katılacak ve 10,000’den pozitif kişi canlı olarak izleyecek. Milletlerarası bu konferansta yatırımcılar, girişimciler ve profesyoneller, kripto para piyasasının mevcut durumunu ve blok zinciri teknolojisinin geleceğini kavga etmek için bir araya gelecek.

Konferansın Ana Konuları:

Kripto Para Ödemelerinin Geleceği: Niçin Mevcut Bankacılık Çözümleri Başarısız Panel Tartışması: Devletler Kripto Paralar ve Blockchain ile Ahenk Sağlayacak Mı Yoksa Uğraş Mi Edecekler? İnsan Değerini Bitmiş Tasvir Etmek: Bireyselleşmiş Ekonomide Yeni Dönem Irk Güce Karşı: Merkeziyetçilikten Uzaklaşmak Bitcoin ve Öteki Kripto Paralar: Yatırımcıların Sonraki Adımı Ne Olacak?

20 Şubat tarihinde Haliç Kongre Merkezi konut sahipliğinde gerçekleştirilecek olan Blockchain Economy İstanbul Summit etkinliği hakkında daha pozitif data edinmek için blockchaineconomy.istanbul web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  0 0 0 0 0 Emoji İle Tepki Ver 0 0 0 0 0

Comments (No)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.