Brian Armstrong:“Bitcoin Ilk Aşkım”

Brian Armstrong:“Bitcoin İlk Aşkım”
Amerika Birleşmiş Devleti, kripto para birimi borsası Coinbase’in kurucusu ve CEO’su Brian Armstrong, Bitcoin’in 10. doğum günü anısına düzenlediği bir dizi tweetinde “Bitcoin’in birincil aşkı olduğunu” söyledi.
Armstrong:”Bitcoin, bütün zamanların en kayda değer icatlarından biri ve küresel bir hareket başlattı. Etrafında bir ekosistemin ortaya çıktığını bakmak harika, ama Bitcoin benim ilk aşkım.”
Ayrıca Bkz. “Şeker Hastalığı hastaları için yeni mikro iğneli bant”  
Armstrong, Coinbase müşterilerinin arasında Bitcoin’in hala en popüler varlık olduğuna uyarı çekti. Kripto para borsasının CEO’su, hem söz konusu dijital para biriminin gelecekteki potansiyelini anlattı. Armstrong’a tarafından, sektör yeni gelişmeye başladı. Armstrong:”Hala başlangıçta olduğumuza inanıyorum. Bitcoin’in işlevi hemen şimdi bütün anlamıyla algılama edilmedi.” dedi.
Buna ilave olarak Coinbase kurucu ortağı, Bitcoin’in kurulma öyküsünü de özet olarak anlattı. öncelikle 2010 yılında Satoshi Nakamoto’nun makalesini okuduğunu ve sonraki altı ay her tarafında bu makale hakkında düşündüğünü açıkladı.
Bitcoin teknik incelemesi 31 Ekim 2008’de, kimliği az önce açıklanmayan Bitcoin’in adsız yaratıcısı Satoshi Nakamoto tarafından yayımlandı.

https://cointelegraph.com/news/bitcoin-is-my-first-love-coinbase-ceo-champions-top-coin- on-its-10th-birthday Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.

Comments (No)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.