Bu haftanın kazandıranı açık ara Octoin Coin

Bu haftanın kazandıranı açık ara Octoin Coin Bütün Boyutta Gör
Dijital para piyasası geçtiğimiz haftalarda büyük bir düşüş yaşamıştı. Yaşanan bu büyük düşüşün gerisinde geçtiğimiz günlerde az daha bütün kripto para birimleri yükselişe geçti.
Hem Bkz. “Bitcoin Cash SV ekibi mücadele etmeme kararı aldı, piyasalara etkisi sınırlı oldu”  
Geçtiğimiz haftadan bu yandan azami yükseliş bildiren ve yatırımcılarına maksimum kazandıran kripto para birimiyse Octoin Coin oldu. Laf konusu kripto para birimi bir haftada en yakın rakibinden takriben 3 kat daha fazla büyüdü.
CoinMarketCap’ten alınan verilere göre Octoin Coin, son bir haftada %307 büyüdü. Octoin Coin‘in gerisinde en fazla büyüyen kripto para birimi olan Crowd Machine ise %117’lik artış göstererek haftanın en çok kazandıran 2. kripto para birimi oldu.  
Bu haftanın kazandıranı açık ara Octoin Coin Bütün Boyutta Gör  
CoinMarketCap’in haftanın kazananlarını sıraladığı listede, piyasa hacmi bakımından birincil 10 dijital para birimi içerisinde olan sadece Bitcoin SV var. Bitcoin SV, piyasa hacmi bakımından 9. sırada bulunuyor. Laf konusu kripto para birimi, bir hafta içerisinde %101’lik bir artma göstererek bu haftanın en fazla kazandıran 4. dijital para birimi oldu.
CoinMarketCap’ten alınan verilere kadar bu hafta en çok kaybettiren kripto para birimi de %64’lük düşüşle RusGas oldu. Söz konusu listede, piyasa hacmi bakımından ilk 10 kripto para birimi içerisinde olan Tezos, %6.85’lik düşüşle listenin son esnasında bulunuyor.

https://coinmarketcap.com/gainers-losers/ Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.

Comments (No)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.