Coinbase Pro üzerinden bundan böyle ZCash ticareti yapılabilir

Dünyanın en popüler kripto para borsalarından biri olan Coinbase, geçtiğimiz günlerde ZCash’i listelemeye başladı. Söz konusu dijital para biriminin fiyatı, bu listelenmenin ardından yükseldi.
Keza Bkz. “PCIe x1 slotunu x16 yapın”  
Gizlilik odaklı olan ve merkeziyetsiz bir kripto para birimi olan ZCash; yapılan işlemlerin Bitcoin blok zincirinde olduğundan daha özel ayla getirilmesi nedeniyle tasarlanmıştı. 
Yapılan duyuruda, Coinbase Pro platformunun Zcash’ın gelen transferlerini kabul etmeye başlayacağı ve mevduatların işlem yapılmadan en az 12 saat önce kabul edileceği belirtildi. Yeterli likidite sağlandıktan sonradan ZEC/USD işlemleri yapılmaya başlanacak. ZCash ticareti, düzenleyicilerle olan anlaşmalar sebebiyle şimdilik New York’ta işleme açılmayacak.
 
Şu an sadece Coinbase Pro platformunda olan ZCash ile ticaret yapabilme özelliği, Coinbase.com’a ve IOS ve Android uygulamalarına daha daha sonra eklenecek. 
ZCash ticareti, “transfer-only“, “post-only“, “limit-only“, ve “full trading” olmak üzere 4 aşamalı yapılacak.
Her kripto para biriminde olduğu gibi ZCash’in fiyatında da Coinbase’de listelendikten sonradan yükseliş oldu. Söz konusu listelenmenin arkasında ZCash’in fiyatı 82 dolardan 93 dolar civarına yükseldi. Laf konusu dijital para biriminin fiyatı şu lahza 82 dolar civarında.

https://cointelegraph.com/news/coinbase-pro-launches-support-for-zcash Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.

Comments (No)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.