CoinGate, XRP desteğini başlattı

CoinGate, XRP desteğini başlattı Bütün Boyutta Gör
Kripto para ödeme işlemcisi CoinGate, çıkarttığı kripto para birimi olan XRP’yi satıcılar için ödeme seçeneklerine ekledi.
Firmanın blog postasına tarafından; XRP sahipleri ellerindeki kripto paraları, 4.500’den pozitif mağazada çevrimiçi ödeme gerçekleştirmek için kullanılabilir. CoinGate, yaptığı bu icraatla “faydasını önemli ölçüde artırmayı ümit ettiğini” belirtti.
Keza Bkz. “ProgPoW’un Ethereum ağına entegrasyonu gecikecek”  
Temmuz 2018’de CoinGate, hizmetlerinin Bitcoin Lightning Network versiyonundaki işlemlerini test etmek için bir pilot program başlatmıştı. Takriben 100 kullanıcı laf konusu versiyondaki hizmetlerin işlemlerini test edecek.
Kripto paraların aktarım işlemlerinde kullanıcılara sağlanan imkanlar gün geçtikçe artıyor. Yakın zamanda yapılan haberlere kadar; Amerika Birleşik Devletleri merkezli ticari hizmet sağlayıcısı Aliant Payments, “bir takım tüccarlara” ücretsiz kripto para transferi işlemi sunacağını açıklamıştı.

https://cointelegraph.com/news/crypto-payment-processor-coingate-adds-support-for-ripples-xrp Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.

Comments (No)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.