Dogecoin Huobi’de listelendi

Dogecoin Huobi'de listelendi Tam Boyutta Gör
Bir şaka olarak başlayan ve kripto para yatırımcılarının ilgisini çekmeye başlayan Dogecoin, Huobi’de listelenmeye başlandı. Dogecoin, kripto paralar ile ödeme kabul eden çoğu internet sitesinde Bitcoin, Ethereum ve Litecoin’in yanında en çok seçim edilen dijital para birimlerinden biri. 
Hem Bkz. “Samsung’un geliri geçen yıla tarafından %60 düştü”  
Huobi, Dogecoin’i listelemeleri hakkında:”Müşterilerimize dikkatle incelenmiş ve kaliteli ticaret seçenekleri arzetmek için özel bir uğraş sarf ederek Huobi’ye yeni bir eklenti desteği verdiğimizi duyurduk.” biçiminde yorumlama yaptı.
Kripto para dünyasında epeyce popüler olan dijital para birimi, Huobi üzerinden Dogecoin/Ethereum, Dogecoin/Bitcoin ve Dogecoin Tether işlemlerinda kullanılabilinecek.  
Geçtiğimiz günlerde Dogecoin’in resmi Twitter hesabından atılan “Endişelerinizi dinledik. Dogecoin’in CEO olarak karar vermesine karar verdik. Temel değerlerini korurken bizi geleceğe götüren biri. Adaylar altında, akıllıca oy verin.” tweetinde en çok oy alan aday Elon Musk olmuştu. Bu durumun peşine Elon Musk:” Dogecoin benim favori kripto para birimim olabilir. Çok havalı.” biçiminde bir tweet atmıştı. Bu durumun peşine “Elon Musk’ın gözde dijital para birimi Dogecoin” şeklinde haberler de yapılmıştı.

https://www.ccn.com/dogecoin-hits-the-big-leagues-elon-musks-favorite-cryptocurrency-now-listed-by-huobi Açıklama Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.

Comments (No)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.