Galaxy Digital hisselerinin neredeyse %80’i Mike Novogratz’ın elinde

  Galaxy Digital hisselerinin neredeyse %80'i Mike Novogratz'ın elinde Bütün Boyutta Gör
Eski Goldman Sachs ortağı Mike Novogratz, kendi kurduğu kripto odaklı ticari banka olan Galaxy Digital’deki hisselerini artırdı. aynı zamanda bankanın icra kurulu başkanı olarak ödev yapan Novogratz’ın şimdi 221,2 milyon ve bu da hisselerin %79,3’üne eşit geliyor.
Galaxy Digital Holdings Ltd., Ağustos ayının başından itibaren Kanada’nın TSX Teşebbüs Borsası’nda listelendi ve şirketin hisseleri operasyon görmeye başladı. Piyasalar, gelişen hisselere olumlu cevap verdi ve hisse senetleri % 7,8 artarak 1,11 dolara yükseldi. 
Hem Bkz. “Giriş seviyesi Casper Via G3 satışa sunuldu”  
Galaxy’nin TSX’de listelenmesi takriben sekiz ay sürdü. ABD’nin birincil halka talep teklifi için gerekli olan iki yıllık denetlenmiş finansal durumdan mahrum olan Novogratz, kripto para odaklı bankası için “tersine devralma” adı verilen bir yolla bir antre yapmayı seçti.
Piyasalar gerginleştikçe Novogratz, bu kış kripto para piyasalarının, özellikle de Bitcoin’in daha pozitif düşmesini beklemediğini söyleyerek iyimserliğini dile getirdi. Bitcoin, takriben 3.946 $ seviyesinde operasyon görüyor.

https://cointelegraph.com/news/mike-novogratz-ups-stake-in-galaxy-digital-to-own-almost- 80-of-shares Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.

Comments (No)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.