HandyCafe ile MenaPay anlaşması ardından, 20 bin internet cafe ilave gelir elde edebilecek

Geçtiğimiz hafta sizlerle, 15 Mart’ta IEO sürecini başlatan MenaPay‘in, Çinli kripto borsalarından 60.com üzerindeki günlük 50 bin MenaPay token rezervini satışa açılması ile birlikte tam 1,5 dakika içinde bitirdiği haberini paylaşmıştık. MenaPay tarafındaki yenilikler bununla da sınırlı kalmıyor. Şirket derhal de internet kafe yazılımı şirketi HandyCafe ile anlaştığını duyurdu.

Orta Doğu’da yer alan 20 bin internet kafe, bölgedeki en yaygın internet kafe yazılımı şirketi olan HandyCafe ile yapılan uzlaşma sonrasında, MenaCash satarak ek kazanç elde edebilecek. Uzlaşma ile birlikte kullanıcılar, MenaPay uygulamasına yükleme gerçekleştirmek için kendilerine en yakın internet kafeyi harita üzerinden bulabiliyorlar. HandyCafe CEO’su Atilla Yurtseven‘in açıklamalarına tarafından internet kafeler normalde saatlik ücret ile bilgisayar başvuru hizmeti üzerinden kazanç kaynağı elde ederken, MenaPay’in top-up bayisi olarak, ilave bir kazanç modeli eklemiş olacaklar. Bunun haricinde, uygulama üzerinden MenaPay müşterilerine de ulaşabilme imkanı sağlayacaklar. Keza, daha önce hiç internet kafede bulunmamış olan kullanıcılar HandyCafe ile tanışacaklar.

Anlaşmanın en kayda değer yanlarından birinin internet kafelerin, MenaPay Arayüzü’nden satışlarını, gelirlerini ve diğer verileri basit bir şekilde raporlayabilecek de olmaları çağrıda bulunmak muhtemel.

2003 senesinde faaliyet göstermeye başlayan ve adamakıllı bedava bir hizmet sunan HandyCafe, bugün 150’yi aşkın ülkede, 80 binden pozitif internet kafede kullanılıyor. Yazılım göstermek için işletmelerin yalnızca programı bilgisayarlarına kurmaları tatmin edici oluyor. Özellikle Orta Doğu ülkelerinde yaygın olarak kullanılan HandyCafe, ilk çıktığı günden beri Endonezya, Malezya, Cezayir gibi ülkelerde de kullanılıyor.

Atilla Yurtseven HandyCafe MenaPay

Favorilere Ekle

Comments (No)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.