Kraken’ eaçılan soruşturma sayısı 2018’de 3 katına çıktı

Kraken’ eaçılan soruşturma sayısı 2018’de 3 katına çıktı Tam Boyutta Gör
Kripto para borsası Kraken’e, 2018’de, 2017’de olduğundan üç kat daha pozitif soruşturma açıldı. Verilere göre, 2018’de, küresel hükumet kurumlarından 475 soruşturması açıldı. 2017’de ise sadece 160 adet soruşturma vardı. 2017’de açılan soruşturma sayısı da 2016’da açılanlardan daha fazlaydı.
Kraken’ eaçılan soruşturma sayısı 2018’de 3 katına çıktı Tam Boyutta Gör  
(Kaynak: Kraken devlete ait Twitter hesabı)
Kraken’in Twitter hesabında yapılan bir diğer açıklamada; ABD ajanslarının soruşturmalar arasındaki yaygınlığına dikkat çekildi. Kraken resmi hesabında, “Niçin çoğu işletmenin ABD kullanıcılarını engellemeyi seçtiğini burada görebilirsiniz.” yazarak bir grafik paylaştı
Kraken’ eaçılan soruşturma sayısı 2018’de 3 katına çıktı Bütün Boyutta Gör  
(Kaynak: Kraken devlete ait Twitter hesabı)  
Kraken’e 2018’de açılan 475 soruşturmadan 315’i ABD hükumet organlarına ait.
Hem Bkz. “Brian Armstrong:“Bitcoin Birincil Aşkım””  
Aralık ayı başında, Florida merkezli United American Corp. (UnitedCorp); Bitmain, Bitcoin.com, Roger Ver ve Kraken aleyhine dava açtığını bildirmişti. Dava, sanıkların iki taraflı olarak, Bitcoin Cash ağını manipüle etmek için hileli yöntem ve uygulamalar kullandıklarını iddiasıyla açılmıştı.

https://cointelegraph.com/news/law-enforcement-inquiries-sent-to-kraken-nearly-tripled- in-2018 Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.

Comments (No)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.