Kripto yatırım bankası birincil üç çeyrekte 136 milyon dolar kaybetti

Kripto yatırım bankası ilk üç çeyrekte 136 milyon dolar kaybetti Tam Boyutta Gör
Mike Novogratz’ın kurduğu bir dijital para yatırım bankası olan Galaxy Digital, içinde bulunduğumuz yılın ilk üç çeyreğinde 136 milyon dolar gibi büyük bir sayı kaybetti.
Söz konusu firmanın hisse senetleri %55 düşerek büyükçe bir bedel kaybına uğradı. Laf konusu şirketin sadece 3. çeyrekteki kaybı 41 milyon dolar. 
2018 yılının başlarında kurulan şirket, kayıplarının esas olarak Bitcoin, Ripple ve Ethereum gibi piyasa hacmi yüksek kripto para birimlerindeki fiyat düşüşüne alt olduğunu açıkladı.
Ayrıca Bkz. “Malezya Maliye Bakanı: “Kripto para ihracatları Merkez Bankası tasdikli olmalı””
Yakın zamanda bir açıklama yapan Novogratz, kripto para birimlerinde “gelecek yıl bir dönme” beklediğini ve 2018 yılının Galaxy Digital için zorlu bir yıl olduğunu kabul ettiğini söyledi.
Geçtiğimiz günlerde Novogratz, dijital para piyasasında en büyük piyasa hacmine sahip kripto para birimi olan Bitcoin’in, 2019 yılını 20.000 doların üzerinde bitireceğini söylemişti. 

https://cointelegraph.com/news/galaxy-digital-lost-136-million-in-the-first-three-quarters-of-2018 Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.

Comments (No)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.