NATO’nun eski genel sekreteri, bir Blockchain şirketine danışman oldu

NATO'nun eski genel sekreteri, bir Blockchain şirketine danışman oldu Tam Boyutta Gör
İsviçre merkezli blok zinciri kimlik ağı Concordium, eski Danimarka başbakanı ve NATO genel sekreteri olan Anders Fogh Rasmussen’i stratejik bir danışman olarak işe aldı. 
Blockchain şirketi olan Concordium’un arkasındaki yoklama birimi olan Concordium Vakfı, Rasmussen’in uzmanlığı ile açıklanmış alanlarda blok zinciri dağıtımını ele almayı hedefliyor. 
Eski siyasetçi şimdi demokrasi, transatlantik ilişkiler ve emniyet politikası dahil edinmek üzere çeşitli alanlarda faaliyet belirten bir danışmanlık firması olan Rasmussen Global‘e başkanlık ediyor.
Keza Bkz. “Windows 7 için teknik desteğin kesilmesine geri sayım can sıkıcı uyarılarla başladı”  
Lars Seier Christensen:”Concordium Network’ün çok büyük kapsamı ve büyük potansiyeli göz önüne alındığında, Concordium Vakfı’nın çok değerli stratejik uzmanlığa sahip şahısların bilgisini kullanması esastır.” dedi ve sözlerine şunları ekledi: “Anders, küresel genişleme planlarımızın, güvenli ve özel iletişim için blok zinciri çözümü gerektiren alanlara taşımasının yanı sıra, devlet daireleriyle bağlantı kurmada önemli bir rol oynayacaktır.”
Rasmussen ile olan işbirliği, özellikle “oy kimliğine” odaklanırken, Concordium daha genel bir blok zinciri operatörü olarak konumlandırmayı ve işlemlerde kayıt tutmayı kolaylaştırmayı hedefliyor. 

https://cointelegraph.com/news/ex-nato-secretary-general-bullish-on-blockchain-birli-he-partners-with-swiss-startup Açıklama Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.

Comments (No)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.