OKEx borsası Türk Lirası ile işlemlere başlıyor, İstanbul’da bir konferans düzenliyor

OKEx borsası Türk Lirası ile işlemlere başlıyor, İstanbul’da bir konferans düzenliyor Bütün Boyutta Gör

Kripto paralara olan ilginin Avrupa’ya oranla iki kat olduğu ülkemiz borsaların da dikkatini çekiyor. İngiliz DSX borsasının Türk Lirası ile işlemlere başlamasının ardındaki dev borsalardan OKEx de hücum yaptı.

Türk Lirası hamlesi

Hacim itibariyle en büyük borsalar aralarında yer alan OKEx yaptığı açıklamada 26 Mart tarihi itibariyle İstanbul’da bir faaliyet düzenleyeceğini duyurdu. Kolektif House Maslak adresinde yapılacak etkinliğin başlangıç saati 19:00.

Hem Bkz. “Venezuela’nın Petro kripto parası ile kara para akladığı iddia ediliyor”

Etkinlikte OKEx platformunun resmi olarak Türk Lirası ile ticaretin başladığı müjdesi verilecek. Bununla ilgili bilgilendirme yapılırken blok zinciri teknolojisi ile ilgili de tartışmaların olacağı dile getirildi.

OKEx platformunda Türk Lirası C2C yani müşteriden müşteriye ticaretin standart para bazlı yapıldığı kategoride işleme başlayacak. Kullanıcılar bu alanda ilk elden karşı tarafın elindeki kripto parayı veya standart parayı talep edebiliyor. İşlemler karşısında tarafın elindeki varlık değin oluyor.

Faaliyet kapsamında keza OKEx yeni müşterilerine 25 USDT ödülü dağıtılacak. Etkinlik gününden itibaren 2 Nisan tarihine değin OKEx üstünde öncelikle hesap açan ve kimlik düzeltme sonrasında minimum 5 USDT karşılığı kripto para yatıranlar 25 USDT ödül alacak. Kampanya ilk 1000 birey ile sınırlı.

 

https://www.eventbrite.hk/e/okex-c2c-network-launch-event-turkey-tickets-56167462392 Yorum Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.

Comments (No)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.