Reddit’in kurucu ortağı: “Ethereum bu yıl sonunda 15.000 dolar seviyesine ulaşacak”

 
Ohanian, Ethereum fiyatının yükselişi hakkındaki bu tahminini Fortune ile gerçekleştiği bir görüşme sırasında paylaştı. aynı zamanda, yükselişin, kurucu müşterek olarak başlattığı, risk sermayesi firması olan, Initialized Capital projesinin – öteki rakiplerine  kıyasla – daha uzun potansiyele sahip olmasından kaynaklandığını belirtti.
 
 
Elinde hala bir miktar Bitcoin bulundurduğunu ve bu kripto para biriminin “yatırım aracı” sıfatını kaybetmeyeceğini söyleyen Ohanian; bunun yanı sıra insanların Ethereum’a önemli yatırımlar yaptığını ve bu dijital para biriminin de yükselişe geçeceğini belirtti ve sene sonunda Bitcoin’in 20.000 dolar, Ethereum’un ise 15.000 seviyelerinde olacağı tahmininde bulundu. 
 
Reddit’in kripto para piyasasına sıcak bakması, bu röportajın yanı sıra, bir zaman önce engellediği kripto para ödemesinin tekrardan sitesinde faal edilecek olmasıyla pekişti. Reddit, birincil kripto para ödemesi kabul eden büyük sosyal ağ sitelerinden biriydi ve bu sayede çoğu kullanıcıya erişti. 

Comments (No)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.