Rus sosyal medya devi VK kendi kripto parasını çıkardı

Rus sosyal medya devi VK kendi kripto parasını çıkardı Tam Boyutta Gör

Mail.Ru Group bünyesinde etkinlik bildiren Vkontakte (VK), kendi kripto para birimini piyasaya sürdü. Facebook sanki özelliklere sahip Vkontakte (VK), Rusya’da en çok kullanılan sosyal ağ platformu olma özelliğine sahip.

VK Coin ismindeki para, firmanın ödeme servisi VK Pay üzerinden harcanabiliyor. Anlaşmalı firmalardan hizmet, mahsul ve indirim kodu alınabiliyor.

Keza Bkz. “Mars’tan ‘güneş tutulması’ görüntüleri: İşte Curiosity’nin gönderdiği video”
Kullanıcılar VK mobil uygulaması üzerinden VK Coin madenciliği yapabiliyor. Idle oyunlarına aynı bir sisteme sahip. Ekrana her dokunduğunuzda coin miktarınız artıyor. Coin karşılığında değişik geliştirmeler yapabiliyor, otomatik tıklama özelliğini etkinleştirebiliyorsunuz. VK Coin bakiyenizi VK Pay hesabınıza aktarabiliyorsunuz.
Rus sosyal medya devi VK kendi kripto parasını çıkardı Bütün Boyutta Gör

Telefonunuzdan VK Coin madenciliği yerine getirmek istiyorsanız VK mobil uygulamasını iOS ya da Android cihazınıza yükleyip antre yapmalısınız. Menüde bulunan ‘Services’ seçeneğinden VK Coin’e erişebilirsiniz.

Coinranking verilerine kadar 8 Mart’ta 1 VK Coin, 0.000307 dolar değere sahip. Az Önce popüler borsalarda operasyon görmediği için kullanıcılar bakiyelerini VK Pay’e aktarıp anlaşmalı şirketlerden indirim kodu sağlıyor. VK Coin’in teknolojik altyapısı hakkında resmi bir yorumlama yapılmadı. Blokzincir tabanlı olup olmadığı bilinmiyor. VK Coin, şu anki hali ile harcamalara kullanışlı gözükmese de oyun tabanlı madencilik özelliği doğru yoğun alaka görüyor.


Yorum Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.

Comments (No)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.