Samsung Galaxy S10 ailesi kripto cüzdan ile geliyor

Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan Samsung Galaxy S10 ailesi, 20 Şubat tarihinde San Francisco’da düzenlenecek bir etkinlikle birlikte tanıtılacak. Tanıtılmasına bir aydan daha kısa vakit kalan Samsung Galaxy S10, önemli bir akıntı haberi ile karşımıza çıktı.

Sızdırılan görsellere kadar ekrana gömülü ön kamera kullanacak olan Samsung Galaxy S10, acayip bir özellik daha sunacak. “Samsung Blockchain KeyStore” isimli bir özellik ile karşımıza çıkan Samsung Galaxy S10, kullanıcılarına kripto cüzdan sunacak.

“Güvenli ve bakımlı bir yer”

Şu an için Samsung Blockchain KeyStore’un detayları konusunda şirketten herhangi bir data paylaşılmadığını da ekleyelim. Sızdırılan görsellere tarafından kripto paralarınız için “Güvenli ve bakımlı bir yer” olarak tanımlanan Samsung Blockchain KeyStore, ayrıca yeni bir cüzdan oluşturmanıza ayrıca de başka cüzdanlardaki kripto paraları aktarmanıza imkan tanıyor.

Şu lahza için sadece ethereumu destekleyen Samsung Blockchain KeyStore’un önümüzdeki dönemlerde bitcoin ve öteki kripto para birimlerini de desteklemesi bekleniyor. “Infinity O” ismine sahip olacak olan ekrana gömülü ön kamera, tıpkı Honor View 20 modelinde de gördüğümüz “Hole–Punch” olarak adlandırılan tasarım ile neredeyse ayrıntılarıyla aynı. Samsung Galaxy S10  ve Samsung Blockchain KeyStore ile ilgili detayları sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Samsung Samsung Blockchain KeyStore Samsung Galaxy S10

Favorilere Ekle

Comments (No)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.