Samsung kendi kripto parasını çıkaracak

Samsung kendi kripto parasını çıkaracak Bütün Boyutta Gör

Kripto para ve blok zinciri teknolojileri her ne kadar piyasa düşük seviyelerde olsa da gelişmeye devam ediyor. Samsung ilk kez Galaxy S10 serisi ile bir kripto cüzdan geliştirmiş ve blok zinciri teknolojilerine adım atmıştı. Acilen sırada para birimi var.

Iyice ısındı

Samsung blok zinciri teknolojileri geliştirebilmek namına Enjin Coin ile meslek birliği yapmış hatta bir ara satın alacağı söylentileri de ortaya atılmıştı. O dönemde Enjin Coin yüzde 150 civarında sıçrama yapmıştı. Ayrıca meşhur donanım tabanlı cüzdan çözümü Ledger’a da 2.6 milyon dolarlık bir yatırım yaptı. 

Ayrıca Bkz. “Önceki iPhone modellerinde kuvvet tuşu bozuk davası”

Görülen o ki işyeri blok zinciri teknolojileri geliştirmede son aşamaya gelmiş gibi. Firmanın Ethereum tabanlı Samsung Coin birimini geliştirdiği ve yakın zamanda borsalarda da işleme açılacağı açıklama ediliyor. Firma bunun için özel bir takım kurmuş durumda.

Muhtemelen Samsung’un Blockhain KeyStore cüzdanı yeni para biriminin sunulacağı platform olacak. Bir zaman kilitli kalan paraların borsaya açılması ile birlikte sıralama-çekme ve al-sat işlemleri de mümkün ışık halkası gelecek. Zamanla öyle fazla Samsung ürününü alışverişi de bu para birimi üzerinden olabilir.

Samsung kendi sitesi üzerinden ICO satışı veya borsalar üzerinden IEO satışı yapacak mı bilinmiyor. Telegram bilindiği gibi kendi birimini kapalı satışa sunmuş ve 3 milyar dolara yakın yatırım toplamıştı. Yatırımcılar sağlam projelere adeta para akıtıyor. Bu bakımdan Samsung iyi bir açılış sermayesi elde edebilir.

 

https://www.sammobile.com/2019/04/24/samsung-coin-blockchain-development/ Yorum Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.

Comments (No)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.