Steve Wozniak:” Kripto paralar ve Blockchain, önümüzdeki on yılda tam potansiyel elde edecek.”

 
WeAreDevelopers World Congress 2018’de başlangıç konuşması yapan Steve “Woz” Wozniak, Blockchain’den “harika bir düşünce” biçiminde bahsetti. Wozniak:” Blockchain, gerçekleşmesi gereken manâlı bir IT devrimidir.” dedi.
 
Blockchain‘e karşı olan olumlu duruşunun, bu yeni teknolojinin, birçok alanda yardımcı bir dilekçe olmasından kaynaklandığını açıklayan Wozniak’a göre; kripto paralar ve Blockchain, önümüzdeki on yılda bütün potansiyele ulaşacak.
Ayrıca Bkz.Xiaomi’nin üstünde çalıştığı yüz tanınma modülü sızdırıldı 
Apple’ın kurucu ortağı, konuşmasında, Twitter CEO’su Jack Dorsey’in mart ayında söylediği “Bitcoin, dünyanın tek para birimi olacak.” sözünü de hatırlattı.
 
Geçtiğimiz yılın ekim ayında, Las Vegas’taki Money 20/20 konferansında da Bitcon’in altından ve dolardan daha iyi olduğunu söyleyen Wozniak, Bitcoin’in en büyük avantajının “sınırlı” miktarda bulunması olduğunu belirtti.
 
Bütün bu söylemlerine karşın, bir her birine hariç, elindeki bütün Bitcoinleri satan “Woz”, bu durumu açıklarken “yatırımcı olmak istemediğini, sadece fiyatları izlemek istediğini” söyledi.
 

Comments (No)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.