Steve Wozniak:”Bitcoin’e hiç yatırımcı gözüyle bakmadım”

Steve Wozniak: Bütün Boyutta Gör
Apple’ın kurucu ortağı olan Steve Wozniak, Bloomberg’e verdiği bir röportajda; Bitcoin’e hiç yatırımcı gözüyle bakmadığını, yalnızca bu teknolojiyi deneyimlemek için satın aldığını açıklama etti. Ayrıca Wozniak, Bitcoin için:”Büyük bir değerinde oluşumu gördük.” sözlerini kullandı.
Wozniak, geçmiş zamanda elinde fazla Bitcoin olduğunu ama bunları 2018 yılının Ocak ayında sattığını söyledi. Wozniak:” Ben, Bitcoin’in fiyatını izleyecek biri değilim. Bu yüzden sattım.” dedi.
Keza Bkz. “Qualcomm zeki telefonlara WiFi 6 ve Bluetooth 5.1 yongasını sunuyor”  
Kendisinin de ortak olduğu Apple şirketinin sermaye payı uygulamasını hiç kullanmadığını açıklayan Wozniak, hisse senetlerine yatırım yapacak tarzda biri olmadığını söyledi. Wozniak, elinde bulunan Bitcoin’i sattığında:”Mutluluğumun en önemli parçası evhamlı olmamam.” demişti.
Kripto para piyasasındaki yenilikleri takip ettiğini belirten Wozniak, ara sıra Bitcoin ve altcoinler hakkında açıklamalarda bulunuyor.
Wozniak, geçtiğimiz sene Blockchain teknolojisini, dotcom dönemine benzettiği için “balon” ifadesini kullanmış, Bitcoin içinse “Hala umut var.” demişti.

https://cointelegraph.com/news/apple-co-founder-steve-wozniak-on-bitcoin-weve-seen-massive-value-creation Yorum Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.

Comments (No)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.