TRON, 100 milyon dolarlık Blockchain oyun fonunu duyurdu

TRON, 100 milyon dolarlık Blockchain oyun fonunu duyurdu Tam Boyutta Gör
Blockchain tabanlı ağırlama içerikli bir sistem kurmayı amaçlayan TRON, geçtiğimiz günlerde TRON Arcade‘i duyurdu. Şirketin “geliştiricileri sağlamlaştırmak” amacıyla tasarladığı TRON Arcade, önümüzdeki üç sene baştan başa 100 milyon dolar tutarında dev bir yatırım görecek. 
TRON Arcade projesi, bu yılın başlarında dosya paylaşım devi olan BitTorrent’i satın bölge TRON’un kullanıcılarına vaad ettiği uzun vadeli bir proje. TRON CEO’su Justin Sun’a kadar; TRON Arcade projesi, firmanın genişleyen popülaritesinde önemli bir rol oynayacak. 
Ayrıca Bkz. “Hyundai’nin 7 kişilik SUV modeli Palisade tanıtıldı”  
Justin Sun:”TRON, oyun endüstrisinin karşılaştığı sorunları; Blockchain teknolojisinin açık, transparan ve değişmezliğinden yararlanarak çözmeye çalışmaktadır.” diyerek TRON’un amacını her tarafta etti.
Sun:”TRON Arcade, geliştiricilerin, misyonumuza katılmalarını desteklemek ve dünya çapındaki kullanıcılara en iyi Blockchain oyun deneyimini karşılamak için çok kayda değer bir rol oynayacaktır.” biçiminde bir açıklamada bulundu. 


https://cointelegraph.com/news/tron-announces-100-million-blockchain-gaming-fund Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.

Comments (No)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.