Tron yeni bir uygulama geliştirme yarışması duyurdu

Tron yeni bir uygulama geliştirme yarışması duyurdu Bütün Boyutta Gör

Blok zinciri üzerinde geliştirilecek oyunlar için 100 milyon dolarlık bir finansman ayırarak dikkatleri üzerine çeken önemli kripto para ağlarından Tron bu kere de kullanım geliştirmeyi teşvik etmeyi amaçlıyor.

Kayda Değer ödüller

900 milyon dolar hacimle en büyük on birinci kripto para durumunda olan Tron’un blok zinciri ağı da önemli rakamlara ulaştı. Bugüne değin toplam 2 milyon aktarıma ev sahipliği yapan ağın 700 bin belirtilmiş kullanıcısı bulunuyor. Son hafta aktarma hareketliliği yüzde 11 çoğalan Tron yeni müsabaka ile Ethereum ve EOS ağlarındaki merkezi olmayan uygulama geliştiricilerini hedefliyor.

Keza Bkz. “Intel kripto madencilerin enerji tüketimini yüzde 15 azaltma arkasında”

1 Aralık itibariyle başlayan merkezi olmayan uygulama geliştirme yarışması 1 milyon dolarlık bir havuza sahip. 4 Ocak 2019 tarihinde sona erecek yarışmada toplam 53 geliştiriciye ödül dağıtılacak.

Tron blok zinciri protokolü üstünde geliştirilecek olan uygulamalar değerlendirilecek ve birinci olan yarışmacı 200 bin dolar ödül kazanacak. İkinciye 100 bin dolar, üçüncüye ise 50 bin dolar verilecek. Diğer 42 finalist 5000$ ile ödüllendirilecek. Keza 8 geliştirici de 30 bin dolar mansiyon ödülü alacak.

Yarışma için www.tronaccelarator.io adında özel bir site faaliyete geçti. Yarışmanın kazananları gelecek yıl başlarında yapılacak niTRON konferansında bildiri edilecek.

 

https://blokt.com/news/tron-announces-accelerator-plan-1-million-prize-pool-for-dapp-developers Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.

Comments (No)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.