Yerli kripto birimi Almeela bundan böyle POS cihazlarında

 Yerli kripto birimi Almeela artık POS cihazlarında Bütün Boyutta Gör

Nexpara ve Sikke gibi hayal kırıklığı oluşturan yerli kripto para girişimlerinin arkasından ortaya çıkan Almeela sektörde büyümeye devam ediyor. Altına dayalı ilk yerli teşebbüs olan Almeela şu anda POS cihazlarında.

Almeela POS nedir?

KZE kısaltmasını kullanan ve manâlı borsalarda operasyon gören Almeela para birimi sonrasında kendi merkezi olmayan borsasını açtı. Burada ALDX adında bir borsa birimi de olan Almeela ülkemizde kripto para alışverişini yaygınlaştırmayı planlıyor.

Hem Bkz. “Kingston’dan yeni Xeon işlemciler için bellek modülleri”

2 yıllık bir Ar-Ge Çalışması ve 3 milyon TL yatırımla üretilen Türkiye’nin birincil kripto para POS cihazı Almee POS, firmanın ön ödemeli kartı Almee Pay ile entegre çalışıyor. Harcama yapmak istediğiniz kripto para birimlerini kartınıza aktarıyorsunuz. Ahenkli POS cihazından kart geçtiğinde ödeme tamamlanıyor. İstenirse kripto para da satın alınabiliyor. Keza kartın yanında mobil ödeme de mevcut.

Almeela o kadar fazla sektörde POS cihazının testlerini tamamlamış. Bankayı aradan çıkararak kullanıcıların hızlı ve masrafsız masraf yapmasını amaçlayan Almeela POS cihazında alt sınır 1TL. Elbette bu nesil alışverişler için esas seviyede bir kripto para bilgisi gerektiğini hatırlatalım.

 

Açıklama Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.

Comments (No)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.