Yerli Kripto Para Borsası Vebitcoin, Kısa Bir Süre İçin Bütün Komisyonları Sıfırladı

Kripto para piyasaları, yeni tür ekonomik sistemin temellerini atan parasal geçiş döneminin en büyük sembolleri arasındalar. Son krizlere karşın hala en güçlü yatırım araçları aralarında olan kripto paralar için, ülkemizdeki yatırımcılara hitap eden Vebitcoin, 1. yaşını kampanya ile kutluyor.

Kripto para borsaları, henüz dünyanın herhangi bir bölgesinde tam olarak oturmayan yasal düzenlemelerle gelişiyorlar. Mevcut mali sistemlerin aksine, her yatırımcının kişisel varlığından en ince ayrıntısına kadar sorumluluk sahibi olduğu bu sistem, geleceğin idareli dinamiklerini belirleyecek.

Ülkemizde faaliyet gösteren sınırlı sayıdaki güvenilir kripto para borsalarından birisi olan Vebitcoin, hizmete girişinin 1. yılını kutluyor. Kısa süredeki tecrübesini olabildiğince verimli kullanan Vebitcoin ekibi, ilk sene dönümünde ülkemizdeki yatırımcılara bir teşekkür kampanyası düzenliyor.

Blok zinciri dünyasının yalnızca kripto paralar gibi mali çözümlerle sınırlı olmadığını bildiren Vebitcoin ekibi, güçlendikçe yeni teknolojilere karşın yatırımlarının artacağını söylüyor. Bilhassa Türkiye için blok zinciri temelinde yeni meslek sahalarının kurulması namına borsadan daha fazlası gerekiyor. Kripto paralar, her ne değin teknolojik devrimin mali yönünü oluştursa da ülkemizdeki yatırımcı sayısı arttıkça, yeni projeler görmek mümkün olacak.

Vebitcoin ekibi, borsa sistemlerini durmadan aktüel tutmak adına, dünya standartlarına uygun teknik incelemeler yürütüyor. Yatırımcılardan aldıkları geri dönüşleri ve iletilen talepleri, yeni tekniklerle bir araya getiren ekibin sene dönümü kampanyası da görülmeye değer. Zira işlem mesaisi 7 gün/24 saat devamlı Vebitcoin, her zaman işlem yapabileceğiniz bir borsa hizmeti sunuyor.

2 Ocak 2019 tarihine değin vebitcoin.com üzerinde yapılan tüm işlemlerde komite yok:

Hemen Şimdi regülasyona fazla açık olan kripto para dünyasında, mali sorumluluğu üstlenip engebeli bir sürece giren yatırımcılar, Vebitcoin’in küçük lakin anlamlı etkinliği doğruca, 2 Ocak 2019 tarihine dek kurul ücreti ödemeyecekler.

Yatırımcıların en büyük sıkıntılarından olan komisyon ücretlerinin kısa da olsa bir süreliğine alınmaması, epeyce ayrıcalıklı görünüyor. Kripto para ekosisteminde bir yatırımcı olarak yer elde etmek için Vebitcoin’e buradan ulaşabilirsiniz.

Not: 18 Aralık 2018 Salı günü başlayacak olan kampanya, 2 Ocak 2019 tarihinde son bulacak.

Comments (No)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.